Barové zariadenia

Gastrotechnika pre profesionálov

Mixéry, odšťavovače, multifunkčné zariadenia

 

MULTIFUNKČNÉ ZARIADENIA MACAP LOGO

Spoločnosť MACAP bola založená v Benátkach v roku 1930 a je špecialistom vo výrobe drobných barových zariadení, ktoré sú v súčasnosti prítomné vo viac ako 50 krajinách.  Zariadenia MACAP sú známe svojimi kvalitnými komponentami a štýlovým prevedením.


Umývačky skla a riadu

 

LOGO hemerson

WEB STRÁNKA3

Hemerson (1988) je spoločnosť špecializujúca sa na výrobu komerčných umývačiek pohárov a riadu pre reštaurácie, hotely, bary a kaviarne. Od svojho založenia v roku 1988 dosiahla vedúcu pozíciu na trhu v Taliansku, pre schopnosť predvídať potreby konečného zákazníka a to venovaním pozornosti na kvalitu a spoľahlivosť. Svojimi inovatívnymi produktami sa radia k najkvalitnejším výrobcom. Portfólio je zložené z radu umývačiek pre bežnú potrebu, rad z revolučným systémom umývania čistou vodou SAP (oproti bežným umývačkám so spotrebou 10 až 14 l vody, pracujú len s 3 l vody) a umývačiek z tichou a energeticky úspornou prevádzkou NPS.


UMÝVAČKY POZADIE1LOGO ADLER

 

Adler je spoločnosť založená v roku 1960. Využíva svoje dlhoročné skúsenosti, aby pokryla požiadavky nového a inovatívneho rozvoja trhu. Špecializuje sa na všetky druhy profesionálnych umývačiek riadu a má širokú sieť klientov po celom svete. Ich produkty sú prísne kontrolované a starostlivo testované, aby spĺňali všetky požiadavky klientov.


Výrobníky ľadu


LOGO SIMAGVÝROBNÍKY POZADIE

 

Výrobníky ľadunavrhnuté vďaka neustálym inováciám a prísnym kontrolám tak, aby boli jednoduché a spoľahlivé. Produktová rada Simag v sebe zahŕňa modely pre široké spektrum prevádzok ako bary, kaviarne, hotely, reštaurácie a pod. Kvalita ľadu Simag patrí medzi najlepšie na trhu a stretnete sa sním po celom svete.


Zákuskové a vínové vitríny

 

VÍNOVÉ VITRÍNY POZADIELOGO SILFER

Spoločnosť založená v roku 1997 sa od svojho založenia spolieha výhradne na dizajn a na vysoko kvalitné a funkčné konštrukčné prevedenie svojich výrobkov. Sústreďuje sa na úsporu energie pri prevádzke a vyrába produkty z recyklovateľných materiálov. Silfer ponúka odpoveď pre tých, ktorí hľadajú dizajn, dôraz na detail a prevedenie Talianskeho vkusu a to bez kompromisov v kvalite, technológií a spoľahlivosti.