Čokoláda, čaje a frappé

POZADIE ČOKOLÁDA UNIVERCIOK1Čokoláda

Svet chuti

Čokoláda od Talianskej spoločnosti Univerciok sa vyrába zo surovín, ktoré sú starostlivo vyberané a sú kvalitou na najvyššej úrovni. Kakao obsiahnuté v produktoch je vyberané z toho najlepšieho čo ponúka holandský trh. Už od roku 1983 je spoločnosť synonymom vysokej kvality za dobrú cenu.  Výnimočnosť produktov je v rýchlosti a jednoduchosti pri príprave a pritom zachovaní kvality a chuti.


POZADIE DILMAH ČAJ

DILMAH Čaj

Návrat k pravému čaju

Dilmah je rodinná firma, založená na vášni pre čaj, ktorému zasvätili celý svoj život. Spolu so synmi Malikom a Dilhanom zdieľajú lásku k čaju s čajovými labužníkmi na celom svete. V roku 1950 začali so zámerom ponúknuť milovníkom čaju ten najlepší čaj, a pritom budovať svoju značku a obchod na etických základoch. Trvalo im takmer 40 rokov kým  naplnili svoju víziu, a v roku 1988 založili Dilmah – rodinný čaj, a prvú značku na svete, ktorú vlastnil výrobca čaju; čaj ručne zbieraný, vylepšovaný a balený priamo pri zdroji, a odosielaný behom niekoľkých dní zákazníkom na celom svete. To zaručuje, že čaje Dilmah sú najčerstvejšie, a plné antioxidantov.


POZADIE FRAPPÉ MILK SHAKE

Frappé

Milk shake

Frappé od Talianskej spoločnosti Univerciok sa vyrába zo surovín, ktoré sú starostlivo vyberané a sú kvalitou na najvyššej úrovni. Široký sortiment príchutí zabezpečí, aby si každý zákazník našiel tú svoju obľúbenú. Už od roku 1983 je spoločnosť synonymom vysokej kvality za dobrú cenu.  Výnimočnosť produktov je v rýchlosti a jednoduchosti pri príprave a pritom zachovaní kvality a chuti.