Ďalšie služby

Komplexnosť našich služieb

Podnik, ktorý Vám vytvoríme podľa Vašich predstáv a snov.

Otvorenie kaviarne, reštaurácie, či iného podobného zariadenia je veľmi dôležitý moment v živote podnikateľov, pretože si v ňom chcú vytvoriť svoj vlastný svet, chcú byť iný, lepší a známejší.

Naša spoločnosť sa zaoberá komplexnosťou služieb potrebných na splnenie aj tých najnáročnejších požiadaviek majiteľa podniku ako aj jeho potencionálnych klientov. Vytvárame prostredie, kde sa všetci cítia príjemne, kultivovane a spokojne. Naša vízia od prvého návrhu, cez realizáciu až po samotné otvorenie podniku je založená na vyhľadávaní noviniek a inovácií s dôrazom na detail, aby cez kvalifikovaný personál, kvalitné suroviny, jedinečné prostredie bola kaviareň, alebo reštaurácia miestom stretnutí pre každého.


DESIGN

Design kaviarne

Z dôrazom na detail

Kaviareň je miesto, kde si zákazník príde vychutnať svoj obľúbený nápoj, stráviť príjemné chvíle s priateľmi, alebo nerušene viesť obchodné rokovanie. Je preto nesmierne dôležité ako priestor vplýva na pocit zákazníka. Kreatívne ale ergonomicky navrhnutý interiér rešpektuje potreby prevádzky z hľadiska jej služieb a pomocou  umne vybraných materiálov a kvalitného mobiliáru tak vytvára prostredie s vlastou identitou  a nezameniteľným pocitom pohody


Baristické školenia

Personál je prioritou

Dôležitou súčasťou úspešného podniku predávajúceho kávu a kávové špeciality je nepochybne kvalitne vyškolený personál.

U nás je personál prioritou. Iba vyškolený a kvalifikovaný pracovník dokáže pretransformovať vlastnosti vysoko kvalitných surovín na niečo vzrušujúce, jedinečné a nezameniteľné, aby zákazník odchádzal z podniku plný jedinečnej emócie.

DESIGN1

 

 

 

 

 

 


DALSIE SLUZBY1

Prenájom kávovaru

Profesionálne kávovary bez investície

Veľmi dôležitú úlohu pri príprave kvalitného espressa zohráva kávovar.

V oblasti technológií potrebných na prípravu kávy sme priamym dovozcom talianských kávovarov viacerých značiek. Všetky značky sú na predaj a sú tak isto za určitých podmienok poskytované do bezplatného prenájmu. Kávovary sú k dispozícii podľa požiadaviek klienta a podľa potencionálnej využiteľnosti a individuálnych potrieb prevádzky.


Servis technológií

Užite si kávovar na dlhú dobu

Investície do profesionálnych služieb a preventívnych údržieb Vašich technológií sú garanciou, že budete vo Vašom podniku pracovať s nimi dlhšie a efektívnejšie.

Servisujeme technológie na prípravu kávy, ako aj barové technológie a to podľa potreby ako v našom servisnom stredisku, tak aj na prevádzke u klienta. V prípade neodstrániteľnej závady na prevádzke, zabezpečujeme klientovi náhradnú technológiu, aby neprišiel počas opravy o svoje zisky.

Servis1

 

 

 

 

 


NAPOJOVY LISTOK1

Nápojový lístok na mieru

Prehľadná ponuka na stole vždy poteší

Aby podnik fungoval, je dôležité nielen mať príjemné prostredie, špičkový personál, ale aj kvalitnú ponuku sortimentu pre široké spektrum zákazníkov. Najlepšie ako ponúknuť zákazníkom svoje výrobky je cez kvalitný a prehľadný nápojový lístok. Musí obsahovať všetko tak, aby si v ňom každý hosť našiel to načo má chuť.

Takéto nápojové menu našim klientom vytvárame na mieru a podľa ich požiadaviek. Podieľame sa na jeho tvorbe a na grafickom spracovaní, pomáhame pri kalkuláciach jednotlivých produktov, odporúčame podľa skúseností z vlastných podnikov, alebo podnikov našich existujúcich klientov stavbu sortimentu a ponúk na prevádzke.


Kávový cattering

Skutočná káva

Kávový cattering je nepostrádateľnou súčasťou nášho portfólia. Vytvárame plne hodnotnú kaviareň na akomkoľvek mieste a v akomkoľvek prostredí. Sústreďujeme sa na kvalitu servírovanej kávy, ponuku kávových špecialít, servis a prezentáciu.

Ponúkame okrem štandartných druhov káv až do 30 jedinečných kávových špecialít, ktoré urobia akciu výnimočnou.

CATTERING1

 

 

Kontaktujte nás...