kavovary_list

Kávovary

Profesionálne pákové kávovary

Kvalita, tradícia, dizajn a inovácie

 

WEB STRÁNKAIIIIIIIIIIXLVI  logo

XLVI je remeselné laboratórium, krtoré pracuje vo svete kávy. Robustné stroje XLVI sú vyrábané z poctivých materiálov a ich funkcionalita je zameraná na jednoduchosť a funkčnosť. Vízia spoločnosti je inovovať, vytvárať a rozvíjať jedinečné zariadenia pre baristu, aby sa predmet navrhnutý a vyrobený k dokonalosti, pretransformoval do tvorivej práce barmana.


ELEKTRA LOGOWEB STRÁNKAIIIII

V roku 1947 rodina, ktorá založila spoločnosť Elektra zistila, že za účelom zaistenia víťazných produktov je vytvorenie užívateľsky príjemný ako aj ľahko ovládateľný produkt. Výsledkom tohto konceptu sú racionálne a ľahko ovládateľné kávovary. Kávovary Elektra dodávajú do každého interiéru svojim dizajnom jedinečnú atmosféru a to ako aj svojimi klasickými modelmi ako aj modelmi modernými.


PROMAC LOGO

 

WEB STRÁNKAIIIIIII

Promac bol založený v roku 1982 skupinou odborníkov v oblasti espresso kávovarov. Vo svojich zariadeniach sa sústreďuje na kvalitu použitých materiálov a neustálu kontrolu pri výrobe. Špeciálny systém aplikovaný v kávovaroch zabezpečuje konštantnú teplotu kávy, čo umožňuje vynikajúci výsledok v šálke od prvého espressa až po posledné. Kávovary Promac sú technologicky vyspelé, ľahko sa používajú a pomerom cena/výkon sú vysoko bezkonkurenčné.

 


Mlynce na kávu

Zariadenia svetovej kvality

 

WEB STRÁNKAIIIIIIIIIMACAP LOGOSpoločnosť Macap bola založená v Benátkach v roku 1930 a je vedúcim vlajkonosičom výrobcov kávových mlynčekov, ktorý je v súčasnosti prítomný vo viac ako 50 krajinách. Tieto excelentné Macap kávové mlynčeky sú známe svojimi kvalitnými komponentami a štýlovým prevedením.