O nás

Akí sme a čo ponúkame

Filozofia kompletného servisu

Spoločnosť RM Trading Patners, s.r.o vznikla v roku 2003. Filozofiou našej spoločnosti je spojenie mimoriadnej talianskej kávy so službami a kompletným servisom, ktoré dnešný zákazník požaduje. Hodnoty, ktoré uznávame sú vášeň pre dokonalosť a etika. Z vlastných skúseností vieme, že podnikanie v dnešnej dobe si vyžaduje vysokú dávku profesionality, ale taktiež veľkú dávku šťastia na serióznych obchodných partnerov. Naša spoločnosť má ambíciu stať sa silným a serióznym obchodným partnerom aj pre Vás.


PASCUCCI LOGO1

Káva PASCUCCI

Chyťte sa do našej siete

Sme výhradným dovozcom mimoriadnej talianskej kávy PASCUCCI pre Slovenskú republiku. Káva Pascucci nie je len synonymom pre kávové zmesi, ale ponúka svojim zákazníkom širokú škálu jedinečných produktov. Káva Pascucci je pre nás vášeň a hodnota, ktorú chceme šíriť medzi ostatných. Sústreďujeme sa na detaily, inovatívne riešenia, aby výsledok konečného produktu pre zákazníka  bol bezchybný, najvyššej kvality a pôžitku.

Naša vízia je jasná. Chceme, aby sa značka PASCUCCI na Slovensku stala synonymom kultúry a dokonalosti kávy.


RM Trading Partners

Gastrotechnika pre profesionálov

Už od roku 2003 sa zaoberáme komplexným riešením gastronomických prevádzok, od interiérov cez technológie až po poradenstvo.  Hodnoty, ktoré uznávame sú vášeň pre dokonalosť a etika. Z vlastných skúseností vieme, že podnikanie v dnešnej dobe si vyžaduje vysokú dávku profesionality, ale taktiež veľkú dávku šťastia na serióznych obchodných partnerov. Naša spoločnosť má ambíciu stať sa silným a serióznym obchodným partnerom aj pre Vás.

Nemôžeme a ani nechceme ponúkať to najlacnejšie, ale urobíme všetko pre to, aby sme poskytli to najlepšie. 

 

RM_logo_color_HQ-01