Pre firmy

Kvalitná káva do vašej firmy

Výskumníci z medicínskeho centra pri tokijskej univerzite zistili, že káva podstatne znižuje  negatívne dôsledky dlhodobej práce za počítačom. Káva napomáha procesu slzenia, čo podstatne znižuje prejav takzvaného syndrómu suchého oka.

Aj pre túto, okrem iných skutočností, ponúkame pre zákazníkov vysoko kvalitné služby v oblasti dodávania kávy a kávovarov do kancelárií firiem a spoločností. Našim zákazníkom ponúkame množstvo variant a spôsobov ako môžu svojim zamestnancom, obchodným partnerom, návštevám ponúknuť vysoko kvalitnú kávu na kvalitných technológiách, kde jedno aj druhé zabezpečí pocit komfortu a zážitku pri práci, alebo obchodných stretnutiach.


shutterstock_78215407

Ako poznamenali lekári, nezvyklé napätie očí, spojené s dlhodobou prácou za monitorom, rýchlo narúša proces slzenia a sliznice očí a rohovka nie sú dostatočne omývané. Zistilo sa však, že káva je schopná ľahko napraviť situáciu.

To je jedna z mnohých pozitív pitia kávy v práci. Okrem toho je možnosť jej konzumácie v práci od zamestnávateľa motiváciou aj  pre zamestanca k vyššiemu výkonu a k vydaniu väčšej energie pri plnení pracovných úloh. Pitie kávy zlepšuje pracovné vzťahy na pracovisku, navodí príjemnú atmosféru a zvyšuje efektivitu pracovných výkonov.

Kontaktujte nás...