Pre kaviarne

Podnik, ktorý robí radosť vám aj Vašim zákazníkom

Doviesť podnik k excelentnosti je pravdepodobne snom všetkých podnikateľov, riaditeľov a manažérov. Dosiahnuť najvyššiu kvalitu, výkonnosť a spokojnosť je ťažké, ale nie nemožné. Priviesť podnik k úplnej harmónii je určite „snom“, na zrealizovanie ktorého je tu pre Vás naša spoločnosť, ktorá Vám ponúka kompletné PORADENSTVO A REALIZÁCIU:

  • interiérov kaviarní, barov, alebo reštaurácií
  • zariadenie prevádzky kompletnými gastrotechnológiami
  • pokladničný a reštauračný software s maximálnou stabilitou a mierou možností prispôsobenia, s kvalitným technologickým a legislatívnym zázemím
  • potrebné vybavenie do prevádzky

espresso_0788_682x

Nepostrádateľnou súčasťou dobrej kaviarne je vysoko kvalitná káva.

Našimi klientmi sú všetci milovníci kávy, ktorí si nevedia predstaviť deň v spoločnosti rodiny, priateľov, obchodných partnerov v kaviarni pri lahodnej, jemnej a voňavej šálke kávy.

Naša káva a filozofia spoločnosti ponúka kávu pre všetky vekové skupiny a to či už pre mládež, ktorá si môže vychutnávať bezkofeínovú kávu, cez denných konzumentov kávy ako aj pre tých,ktorý si zvyklosť pitia kávy celkom neosvojili a to prostredníctvom skvelých a hlavne jedinečných kávových špecialít, ktorých máme v portfóliu niekoľko desiatok.


Vyškolený personál

V neposlednom rade, aby bol Váš podnik naozaj vysoko kvalitný a jedinečný potrebujete aj profesionálny personál.Naša spoločnosť zabezpečuje profesionálne baristické školenia od prípravy káv a kávových špecialít, cez servírovanie až po profesionálne správanie a prínosu personálu pre podnik.


POS_Touch_Gastro_01_390fff5bbc_6

Pretože mať systém je základ

Informačný systém od spoločnosti RM Trading Partners, s.r.o. ponúka v hotelierstve a reštauračných zariadeniach presne tie funkcie, ktoré každý hotelier a reštauratér, alebo prevádzkovateľ kaviarne a baru očakáva. Mnoho rokov skúseností s dodávkami informačných systémov na mieru tomuto odvetviu  nám pomohlo vytvoriť systém, ktorý je jednoduchý na obsluhu, ale maximálne efektívny v evidenciách a detailnom sledovaní prevádzkových nákladov.

 Kontaktujte nás...