Skrolujte nižšie
Späť domov

DIZAJN KAVIARNE

Postrehli ste, že originálny dizajnový projekt vysokej kvality
zvyšuje ziskovosť podniku?

DIZAJN
Viac info
Proces //

Ako to robíme...

Pracovný Proces

Originálny dizajnový projekt vysokej kvality zvyšuje zisk – to dokazujú v praxi mnohí naši zákazníci. Profesionálnym prístupom sa vyhnete mnohým bežným chybám, minimalizujete náklady na realizáciu a vyberiete ten najlepší spôsob, ako preniesť vaše nápady na úspech.

01. VYMYSLÍME KONCEPT

1/4
01. -

KONCEPT

Začína to pocitom alebo myšlienkou
Koncept interiérového dizajnu je ústrednou témou, na ktorú sa zameriavajú všetky dizajnové prvky. Existuje najskôr, ako myšlienka a do reality sa dostáva prostredníctvom starostlivého plánovania. V najlepšom prípade je koncept interiérového dizajnu vizuálnou témou, ktorá evokuje špecifickú náladu strategickým využitím farieb, priestoru a štýlu. Materiál, téma, farby, názov ulice alebo odkaz na historické okolnosti aj to sú inšpirácie pre nastavenie konceptu. Fantázii sa medze nekladú -limitom je len realizovateľnosť našich nápadov.

Váš priestor bude hovoriť o Vás a pocit z neho by mal byť nezabudnuteľný.

02. NASTAVÍME ROZPOČET

2/4
02. -

INTERIÉR

Interiér nie sú len stoly a sedenie..
Funkčne a ergonomicky navrhnutý interiér vytvára komfortný priestor, kde nevznikajú kolízne situácie a obsluha netrpí zlým usporiadaním prvkov zariadenia. Návrh a realizácia interiéru kaviarne je viacúrovňový proces a jeho výsledok je viditeľný až pri otvorení prevádzky, kde sa jednotlivé kroky spoja v homogénny celok.

Priestor, ktorý si prevádzkovateľ vyberie zanalyzujeme a navrhneme ideálnu dispozíciu v pôdorysnom zobrazení. Vyberieme materiály a prvky mobiliáru, ktoré sa následne zapracujú do projektu formou fotorealistických vizualizácií.

Váš priestor bude hovoriť o Vás a pocit z neho by mal byť nezabudnuteľný.

03. NAVRHNEME INTERIÉR

3/4
03. -

BRANDING

Vaša značka
Nie je žiadnym tajomstvom, že zákazníci majú veľa možností, keď si vyberajú, kde si dajú šálku kávy alebo rýchly obed. Vaša kaviareň môže byť dokonca jednou z mnohých na tej istej ulici. Ako môže váš priestor vyčnievať z davu? Jedinečná značka odlíši vašu kaviareň od ostatných. Každá kaviareň predáva kávu, ale nie vždy je to kaviareň s najlepšími zrnkami, ktorá predáva najviac šálok. Najrušnejšia kaviareň v okolí je často tou, ktorá má najlepšiu značku.

Dobre premyslená stratégia brandingu privedie zákazníkov do vašej kaviarne a zároveň prinesie jasné posolstvo.

04. ZREALIZUJEME VÁŠ SEN

4/4
04. -

REALIZÁCIA

Montáž ?
.. hlavne bez stresu !

Vypracovaná projektová dokumentácia a harmonogram prác pre jednotlivé profesie podľa požiadaviek zákazky je základom pre bez problémovú realizáciu. Preberieme priestor a dohliadneme na realizáciu podľa dokumentácie.

Nie je vždy jednoduché zladiť všetky profesie pri stavebných činnostiach tak, aby nedochádzalo k zbytočným prestojom. Preto dávame dôraz na dokomunikovanie jednotlivých profesií pred realizáciou. Ak ste niekedy absolvovali prerábku, čo i len bytového jadra viete, že to nie vždy ide bez problémov. Pri montáži sa z pravidla stretnú v jeden moment vodo-inštalatéri s elektrikármi, ako aj technikmi gastro zariadení a tých je potrebné koordinovať. Ako autori návrhu si tú to činnosť vykonávame bez zaváhania.

Realizácia kaviarne nie je priestor pre skúšanie majstrov na úkor Vašej investície.

Napíšte nám

Ste pripravení otvoriť si kaviareň ?

Ste pripravení otvoriť si kaviareň ?

Kontakt