Skrolujte nižšie
Späť domov

BAROVÉ PULTY

PULTY
Viac info
Proces //

Profesionálne bary

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE VÁŠHO BARU.

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE

1/4
01. -

PORADENSTVO, ZAMERANIE, NÁVRH, DODÁVKA A MONÁŽ

Chystáte sa otvárať novú prevádzku alebo rekonštruovať už existujúcu? Navrhnúť a postaviť barový pult a následne vybaviť celé pracovné zázemie technologickým zariadením je jedna z Vašich najdôležitejších úloh.

Barový pult musí mať nielen prepracovaný design, ale taktiež musí spĺňať prísne požiadavky na výkon podľa kapacity prevádzky, hygienické normy, logistiku prípravy a výdaja nápojov a samozrejme špičkovú kvalitu garantovanú výrobcom.

Preto je projektovanie a dodávku baru lepšie zveriť profesionálnej firme, ktorá má s touto činnosťou bohaté skúsenosti a za sebou niekoľko úspešných projektov po celej Slovenskej republike.

Ku každej zákazke pristupujeme zodpovedne. Záleží nám na spokojnosti zákazníka. Náš skúsený tím realizuje neštandardné zákaznícke požiadavky, navrhuje a konzultuje riešenia.

AKÉ SÚ VÝHODY NAŠICH BAROV

2/4
02. -

VÝHODY

  • Zameranie na zákazníka a vypracovanie dispozičného návrhu do 24 hodín.
  • Vypracovanie technických výkresov pre elektroinštaláciu a vodoinštaláciu s presnými miestami a špecifikáciou pripojenia.
  • Plná funkčnosť vybavenia a dokonale zvládnutá logistika prípravy a výdaja nápojov.
  • Celonerezové prevedenie barového zápultia a špičkové barové zariadenia.
  • Rýchle dodanie už od 7 pracovných dní.
  • Dlhá životnosť – minimálne 10 rokov.
  • Jednoduchá demontáž a presun na iné miesto.
  • Bezporuchová prevádzka garantovaná spoľahlivým slovenským výrobcom.

AKO SA TVORÍ

3/4
03. -

PROFESIONÁLNY BAROVÝ PULT

Všetko začína kvalitným návrhom. Pred vypracovaním prvotného dispozičného a technického riešenia Vášho barového pultu vykonáme obhliadku a zameranie miesta, kde má byť barový pult umiestnený. Preveríme dostupnosť pripojení na vodu, odpad a el.energiu, ktoré budú potrebné na pripojenie barových zariadení.

Následne na to je potrebné, aby klient zadefinoval špecifikácie prevádzky ako napr. kapacitu podniku, sortiment alko a nealko nápojov, potrebu výčapného zariadenia, počet obsluhujúceho personálu príp. ďalšie individuálne požiadavky. Na základe podkladov zo zamerania a Vašich požiadaviek Vám vypracujeme prvotný 2D návrh barového pultu a navrhneme technologické zariadenia, ktoré by mali byť v barovom pulte zabudované.

Navrhované riešenie s Vami osobne prekonzultujeme, zapracujeme Vaše prípadné pripomienky a návrhy. Po schválení finálneho návrhu a cenovej kalkulácie pre Vás bezplatne vypracujeme realizačný 3D projekt, ktorý bude obsahovať všetky potrebné informácie k bezproblémovej inštalácii barového pultu, certifikáty a vyhlásenia o zhode k jednotlivým zariadeniam, ktoré budete potrebovať ku kolaudácii príp. k vypracovaniu revíznej správy.

Pred montážou skontrolujeme stavebnú pripravenosť miesta a barový pult s technologickými zariadeniami nainštalujeme. Súčasťou montáže je samozrejme aj odborné zaškolenie personálu na obsluhu a údržbu jednotlivých zariadení.

ŠPECIALIZUJEME SA NA NEREZ

4/4
04. -

ŠPECIALIZÁCIA

Pre gastronomické zariadenia sa nerez osvedčil ako spoľahlivý a trvácny materiál. Nerezový materiál je zárukou dlhej životnosti, odolnosti voči teplu aj mrazu. Vďaka týmto vlastnostiam je vhodný do interiéru aj do exteriéru. Vyznačuje sa ľahkou údržbou a odolnosťou voči kyselinám a korózii. Nerezové vybavenie ako chladiace stoly, vitríny, výdajné linky a bary sa ľahko udržujú hygienicky čisté. Treba si, preto dávať pozor na „lacné materiály“, konštrukcie barov z lacných drevotrieskových dosák, ktoré dlho nevydržia, majú pracovné plochy nevhodné na každodenné použitie, pod barový priestor otvorený s množstvom inžinierskych sieti, ktoré nikto nevyčistí, sadá na nich prach a vlhkosť z rozliatych nápojov, čo môže vyústiť až do plesne a nepríjemného zápachu.

Napíšte nám

Ste pripravení otvoriť si kaviareň ?

Ste pripravení otvoriť si kaviareň ?

Kontakt
Zavrieť